Chachaři
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Chachaři

Gild forum Chachaři pro free server drahy.com
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 mam Ban a Loučím se :(

Go down 
4 posters
AuthorMessage
zerg




Posts : 3
Join date : 2010-01-20
Age : 39

mam Ban a Loučím se :( Empty
PostSubject: mam Ban a Loučím se :(   mam Ban a Loučím se :( EmptyThu Aug 05, 2010 5:31 pm

Ahoj Kluci a Dívky musím se s vámi zatím rozloučit dostal jsem ban i když přiznám právem i když mě vyprovokovala horda ale to není důvod loučení jedu za prací do Anglie tak asi nebudu mít na wowko dlouho čas ale budu se snažit abych se tam ukázal hold mě to mrzí ale když se tu nedá sehnat práce tak hold jdu zkusit Anglii aspoň se tam naučím Anglicky a budete mi moc scházet byl jsem u vás moc rád v Guilde a doufám že se vám bude dařit.Zatím se mějte váš Zergy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad hlavně po Dracovi Lupi Katsulce Flamesovi atd.. pozdravujte ostatní hráče v Guilde bude mi po vás smutno Crying or Very sad Crying or Very sad
Back to top Go down
Lupi




Posts : 7
Join date : 2010-02-18

mam Ban a Loučím se :( Empty
PostSubject: Re: mam Ban a Loučím se :(   mam Ban a Loučím se :( EmptySat Aug 07, 2010 11:59 am

affraid kde to ides? ostanes pekne doma na zadocku a budes drvit dalej Smile ale nie hold pracu potrebuje kazdy prajem ti vela uspechov v Anglicku a niekedy sa stav na zopar riadkov Very Happy rad som ta zpoznal achjo je to skoda dufam ze sa este niekedy uvidime vo virtualnom svete tak este raz Maj sa a nech sa dari ahoj No No No No No
Back to top Go down
nevadii




Posts : 33
Join date : 2010-04-02
Age : 40

mam Ban a Loučím se :( Empty
PostSubject: Re: mam Ban a Loučím se :(   mam Ban a Loučím se :( EmptyMon Aug 09, 2010 12:48 am

Aaaaa to mě mrzí moc chlape Sad Jsi byl takřka jedinej co mi pomáhal Smile Věřím, že se zase ukážeš Wink
Back to top Go down
Dracan




Posts : 6
Join date : 2010-01-15

mam Ban a Loučím se :( Empty
PostSubject: Re: mam Ban a Loučím se :(   mam Ban a Loučím se :( EmptyThu Aug 19, 2010 8:31 am

Tak to je mi lito, rad sem te pozanl a budes mi chybet, zrovna nedavno sem si rikal kde se flakaš, že nejsi on-line a ted sem si vsiml tohodle tematu. Doufam že se jeste ukažes a to brzo. Přeju ti teda at se ti daří a at se brzo vratis.
Back to top Go down
Sponsored content





mam Ban a Loučím se :( Empty
PostSubject: Re: mam Ban a Loučím se :(   mam Ban a Loučím se :( Empty

Back to top Go down
 
mam Ban a Loučím se :(
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Chachaři :: Omluvný list-
Jump to: